Kiralık Nem Alma ve Rutubet Kurutma Cihazları İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz...

Beton Kurutma

Beton Kurutma

Beton kurutma cihazı pek çok üstün özelliği ile inşaat sektörünün vazgeçilmez cihazları arasında yerini almış olup, beton üzerinde kalan nemi kısa bir süre de kurutan cihazdır.

Beton kurutma cihazı kiralama işlemini firmamız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamızdan kiralayacağınız nem kurutma cihazı ile kısa süre içerisinden sağlıklı bir şekilde kurutma işleminizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Beton kurutma işleminin kurutma cihazları dışında farklı cihazlar ile gerçekleştirilmesi beton formunu bulmamasına neden olacağı gibi, ciddi şekilde zaman ve emek kaybını da beraberinde getirecektir.

Özellikle beton uygulaması yapıldıktan sonra kendi kendine bekleme yöntemi ile kurumaya bırakmak betonun üzerinde kalan nemin betonun derinliklerine inmesine oradan da beton zemini etkisi altına almasına neden olmakta ve nemlenme sorunları ortaya çıkmaktadır.

Ayrıca beton üzerine uygulanacak olan diğer malzemeler sağlıklı bir kurutma işlemi yapılamadığından dolayı uygulandıktan çok kısa bir süre sonra deformasyona uğramakta ve istenmeyen olaylar silsilesinin yaşanmasına neden olmaktadır.

Kurutma cihazı ortamda yoğun bir şekilde sıcak hava üfleyerek beton ve şap üzerinde bulunan fazla nemi suya dönüştürmekte ve bu suyu emerek haznesine aktarmaktadır.

Bu işlem yapılırken son derece hızlı bir şekilde yapılmakta olup, 100 metre uzaklıktan bile bu işlemi yapabilmektedir.

Bu sebeple cihaz beton atılmış olan alana çok da fazla yaklaştırılmadan kurutma işlemi yapılabilmektedir.

Cihazın gereğinden fazla bir şekilde beton dökülmüş alana yaklaştırılması beton üzerinde oluşan nemin tamamının alınmasına neden olacak ve betonun ya da şapın formunu bulması için gerekli olan nem de ortamdan uzaklaşacağı için beton veya şap istenilen formuna ulaşamayacaktır.

Nem alma cihazı taşınabilir olmasıyla yüksek alanlarda ve geniş alanlarda yapacağınız beton ya da şap kurutma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

Cihaz taşıma esnasında ortama herhangi bir şekilde zarar vermemesi adına kauçuk tekerlekli üretilmiş olup, beton atılan alanın üzerinde itme gücü ile yer değiştirilerek çalışması esnasında şapa herhangi bir şekilde zarar vermemektedir.

Beton kurutma makinesi ile gerçekleştireceğiniz beton kurutma işlemi sonrasında beton atılmış alanın ıslaklık, nemlenme ya da rutubetlenme gibi sorunlar ile karşılaşma ihtimali neredeyse imkânsızdır.

Ayrıca bu ihtimal sadece şap atılmış alanın üst kısmı için değil en üst kısımdan en alt kısma hatta betonun kendisinde de imkânsız olmaktadır.

Çünkü kurutma cihazı beton atılmış olan alanı sadece yüzeysel olarak değil derinlemesine kurutmakta ve en küçük bir ıslaklık kalmasına izin vermemektedir.

Eğer alanın herhangi bir yerinde ya da alanın herhangi bir katmanında ıslaklık kalırsa bu ıslaklık zamanla kurutulan alana yayılarak nemlenme sorununun ortaya çıkmasına neden olabilmektedir.

Beton nem kurutma cihazı teminini firmamız aracılığı ile yaptığınızda cihaz kullanmak istediğiniz adrese kadar teknik personellerimiz tarafınca getirilmekte ve uygulamalı olarak nasıl kullanılması gerektiği konusunda küçük bir bilgilendirme yapılmaktadır.

Bu esnada teknik personellerimizin aracılığı ile beton kurutma işlemi yapacağınız alanda cihazın doğru şekilde konumlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Cihaz teslimi sırasında cihazın kullanımı sırasında gerekebilecek tüm aparatlarda tarafınıza teslim edilmektedir.

Cihaz son derece kolay bir kullanıma sahip olup bir kere gösterim yapılması cihazın kullanılabilmesi için yeterli olmaktadır.

Beton kurutma cihazı kiralama firması olarak kurutma işleminizin her aşamasında yanınızda olmaya ve en büyük destekçiniz olmaya özen göstermekteyiz.

Cihazımız ile karşılaşacağınız en küçük bir sorunda bile bizimle irtibata geçtiğinizde teknik personellerimiz adresinize kadar gelip arızanız ile yakinen ilgilenmekte ve şap kurutma işleminizin mümkün olan en kısa zamanda sonuçlandırılması için gerekli desteği size sağlamak için görevlendirilmiştir.

Cihaz beton atılmış alana doğru şekilde konumlandırıldığında ve doğru şekilde kullanımda sonuç vermemesi mümkün değildir.

Eski yöntemler ve farklı kurutma cihazları ile 4 – 6 ay arasında kurutabileceğiniz büyüklükteki bir alanı 1 ay gibi kısa bir sürede kurutabilmeniz için tasarlanmış olan cihazımız ile beton kurutma işlemleriniz için ayırdığınız zamanın büyük bir kısmında inşaatınızı diğer işlerinin ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Beton nem kurutma cihazı kullanmaya başladığınızda cihazın diğer yöntem ve ısıtıcı cihazlardan niçin daha farklı olduğunu gözleriniz ile görecek ve ne anlatmak istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız.

Kısa zamanda Türkiye’de faaliyet göstermekte olan inşaat firmalarının gözbebeği cihazlar arasında kendisine yer bulan Nemtek cihazı ile beton kurutma işlemi sağlıklı, hızlı ve bir o kadar da kolaydır.

#betonkurutma #betonnemkurutma #betonkurutmacihazı #betonnemkurutmacihazı #betonkurutmafirması 

"Beton Kurutma" Videosu Hazırlanıyor
( Toplam : 66 Puan ) ( Oyveren : 21 Kişi ) ( ortalama : 77.5  Puan )
  • Bizimle Bağlantıda Kalın :
  • Beton kurutma cihazı pek çok üstün özelliği ile inşaat sektörünün vazgeçilmez cihazları arasında yerini almış olup, beton üzerinde kalan nemi alarak kurutur.
  • Rutubet Kurutma