Şap Kurutma Cihazı

Şap Kurutma Cihazı

Şap kurutma cihazı inşaat ve hava koşullarına son derece dayanıklı şekilde üretilmiş olup, her türlü olumsuz şartta çalışabilecek şekilde tasarlanmışlardır.

Şap atma işlemi tüm binaların yapım aşamasında uygulanmakta olan bir işlemdir.

Binaların genellikle taban ve tavanlarına uygulanan şap tavan ve tabanın pürüzsüz ve düz olmasını sağlamaktadır.

Pürüzsüz ve düz bir zeminin üzerine epoksi, parke ve seramik gibi zemin görselleri çok daha kolay uygulanabilmektedir.

Şap nemi kurutma cihazı temin edebilmek için firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde firmamıza şap kurutma işlemini yapacağınız alanın genişliğini ve adresinizi iletmeniz halinde kurutma cihazı adresinize kadar firmamızın teknik personelleri aracılığıyla getirilecektir.

Cihaz adresinize kadar getirildiğinde gerekli kullanım bilgileri ve çalışması esnasında gerekli olan tüm aparatları iletilecek ve cihaz kullanıma hazır bir şekilde teslim edilecektir.

İstendiği takdirde cihazın şap atılmış alana doğru şekilde konumlandırılması firma personellerimiz aracılığıyla gerçekleştirilecek olup, cihazın sadece kiralama aşamasında değil kullanım aşamasında da firma olarak en büyük destekçiniz olarak hizmetinizdeyiz.

Şap kurutma cihazı geniş alanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Kauçuk tekerlekleri sayesinde şap atılmış alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kauçuk malzeme şap üzerinde herhangi bir leke ya da iz bırakmadığından kurutma cihazının şap atılan alan üzerinde rahatlıkla dolaşabilmesi için cihazın tekerlekleri kauçuk malzemeden yapılmıştır.

Şap kurutma cihazı kiralama firması olarak şap kurutma işlemlerinizde mutlak suretle kurutma cihazından faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Şap kurutma cihazı haricinde kullanılan cihazlar şapın formunu bulmasına yardımcı olmadığı gibi hem şapa hem de şap atılan beton zemine zarar verir.

Şap kısa süre içerisinde nemlenmesine, rutubetlenmesine ve ilerleyen zamanlarda ise rutubete bağlı olarak küflenmesine neden olacak, bu durumda istenmeyen olayları, emek ve zaman kayıplarını beraberinde getirecektir.

Şap atımı sonrası bazı inşaat firmaları ekonomik yönünü düşünmekte yani doğal yönle güneş ışığı ve ısısı ile kurutma sağlamakta bu yöntem doğru bir yöntem olmamakla beraber ilerleyen zamanda şap çatlamasına sebep olacaktır.

Doğru yöntem olarak, şap bir an önce kurutulması sağlanmalı buda bir şap kurutma cihazı yardımı ile olmalıdır.

Kiralık şap kurutma cihazı kullanımı sonrasında şap kurutma işleminin nasıl bu kadar kısa sürebileceğine siz de şaşıracak ve cihazı sadece şap değil her türlü kurutma işleminiz de kullanacaksınız.

Şap kurutma demek diğer bir adı ile beton kurutma işlemi olup uygulama yine aynı şekilde olacaktır.

Firmamız aracılığı her ortam kurutma için çeşitli profesyonel özellikleri ile ihtiyaç duyduğunuz kurutma alanları için uygun kiralama yöntemleri ile hizmet vermektedir.

Bilgi almak ve şap kurutma cihazı kiralamak ya da ücretsiz keşif desteği isteyebilir size uygun en doğru cihazı size gelen personelimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.

Bize danışmadan kurutma işlemlerinize yön vermeyin referanslarımıza bakarak gerçekten bir profesyonel hizmet verdiğimizi görebilirsiniz.

#şapkurutmacihazı #şapnemkurutmacihazı #şapkurutma #şapnemkurutma