Şap Kurutma

Şap Kurutma

Şap kurutma cihazı ile nem alma kurutma işlemlerinizi hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Şap kurutma cihazı sahip olduğu üstün özellikleri ile attığınız şapın kısa süre içerisinde formunu bulmasını sağlayacağı gibi şapı uyguladığınız taban ve tavanlarınızda nemlenme ve rutubetlenme olayları ile karşılaşmanızı da engelleyecektir.

Firmamız aracılığı ile kiralayabileceğiniz kurutma cihazlarımızın kullanımı son derece kolay olmakla birlikte attığınız şapın formunu bulmasına yardımcı olacaktır.

Kiralık şap nem kurutma cihazı sayesinde her türlü genişlikte olan şap atılmış alanlarınızı kurutabilecek ve kurutma işlemi sonrasında uygulamanız gereken tüm malzemeleri çok daha hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde uygulayabileceksiniz.

Şap malzemesi ilk atıldıktan sonraki süreçte üzerinde oldukça fazla bir nem bulunmaktadır. Bu nemin olması gereken düzeylere çekilmesini sağlamak için nemin suya dönüştürülmesi gerekmektedir.

Her ne kadar ilk bakıldığında nem sadece şapın yüzeyinde görünmekte olsa da şap ile beton arasında da nemlenme mevcut olmaktadır.

Bu nemlenme normal ısıtıcı cihazlar ile giderilememektedir. Bu ısıtıcı cihazlar sadece şapın yüzeyinde bulunan nemi ortamdan uzaklaştırabilmekte şapın derininde bulunan neme ulaşamamaktadır.

Bu sebeple yapılan kurutma yüzeysel bir kurutma olmakta ve ilerleyen zamanlarda nemlenme ve rutubetlenme sorunları sıklıkla ortaya çıkmaktadır.

Oysaki kurutma işleminin kurutma cihazı ile yapılması durumunda nem sadece yüzeysel olarak değil şapın tamamından uzaklaştırılmakta ve şapın bu sayede formunu bulması daha kolay ve daha kısa sürede gerçekleşebilmektedir.

Kurutma cihazlarının bu denli hızlı ve kararlı çalışmasının altında yatan sır ise hiçbir ısıtıcı cihazda bulunmayan bir özelliğidir.

Bu özellik sadece şap kurutma cihazlarına has bir özellik olmakla birlikte firmamızdan kiralayacağınız cihazların tamamında bu özellik mevcut durumdadır.

Bu özelliğin adı ara vermeden çalışabilme özelliğidir. Bu özellik sayesinde şap üzerindeki nem hızlı bir şekilde kurutulmaktadır.

Cihaz ara vermeden çalışması sırasında hiçbir şekilde performans düşüklüğü yaşamamakta, ilk çalışmaya başladığı andaki hız, kararlılık ve sıcaklık ile saatler boyu çalışmasını sürdürebilmektedir.

Cihazın bu şekilde çalışabilmesini ise cihaza bağlanacak bir dışarı tahliye hortumu sağlamaktadır.

Kurutma cihazlarının depo iç hacimleri nem ile dolduğundan herhangi bir olası tehlikeye karşı cihaz kendisini durdurmakta ve deposunun tamamen boşaltılmasından sonra çalışmaya başlamaktadır.

Ancak bu tahliye hortumu sayesinde yoğunlaştırılıp suya dönüştürülen nem depoda biriktirilmeden dışarıya atılmaktadır.

Bizden size bir tavsiye mutlaka şap kurutma işlerinizde şap nem alma kurutma cihazı kullanmanızdır.

Bu sayede kurutma cihazı deposu dolmadığı için elektrik enerjisi kendisine geldiği sürece durmadan çalışabilmekte ve şap kurutma işleminizi gerçekleştirmektedir.

Firmamız aracılığı ile kiralık şap kurutma cihazı uygun fiyatlar ile günlük, haftalık, aylık olarak kiralayabilirsiniz.

#şapkurutma #şapnemkurutma #şapkurutmacihazı #şapkurutmafirması #şapkurutmahizmeti