Sıva Kurutma

Sıva Kurutma

Sıva Kurutma firması olarak sanayi bölgelerinde yapılmakta olan binaların hızlı ilerleyebilmesi için nem, rutubet, küf gibi sorunlarını kısa süre içerisinde sıva kurutma cihazı ile çözmekteyiz.

İstanbul ve ilçelerinde hizmet vermekte olan firmamız her türlü zorlu koşullarda mükemmel sonuçları çıkaran makineleri,

tecrübeli personelleri ile her türlü sıva kurutma ve nem kurutma işlemlerinizi anında çözüme kavuşturmakta ve bir daha nemlenme sorunu ile karşılaşmamanız için tavsiyelerde bulunmaktadır.

Sıva kurutma işlemi özellikle inşaat sektöründe oldukça önemli bir aşamadır.

Gerek yeni yapımına başlanan binalarda gerekse de tadilat ve yenileme çalışmalarında sıva kurutma işlemine sıva yapımının tamamlanmasından hemen sonra başlanması ve kontrollü olarak yapılması gerekmektedir.

Sıva kurutma işlemi için kaybedilen her vakit, ya da kullanılan eski yöntemler sıvanın kurumasını sağlamamakla birlikte sıvanın yapıldığı betona ve yalıtım malzemesine daha da zarar vermekte ve binanın sağlam bir şekilde inşasına engel olmaktadır.

Sıva nem kurutma firması olarak pazarlamasını yapmakta olduğumuz cihazlarımız sıvanızı alanınızın büyüklüğüne göre maksimum 1 hafta süre içerisinde kurutmakta ve sıva yapılan alanının nemlenmesine hiçbir şekilde izin vermemektedir.

Cihazlarımız tam kapasite ve performans ile hiç durmadan çalışma özelliğine sahip olmalarıyla birlikte bu çalışma esnasında kesinlikle herhangi bir güvenli açığı oluşturmamaktadır.

Cihazlar aynı zamanda taşınabilir özelliğe sahip olduğu için yüksek kısımlara asansörler yardımıyla insan gücünden faydalanarak tekerleklerinin üzerinde erişebilmektedir.

Ayrıca yüksek alanlarda elektrik enerjisinin kullanımının mümkün olmadığı durumlarda yakıt enerjisi ile çalışan cihazlarımızda makine parkurumuzda bulunmaktadır.

Her binada nemlenme sorunu yaşayabileceğimiz bir durum olmaktadır.

Ancak bu sorun aşılamayacak bir sorun değildir. Ama yinede nemlenme olayına fark edildiği anda müdahale edilmesi çok önemlidir.

Eğer yaşam alanı olarak kullandığınız binanın duvarlarında olağan dışı bir ıslaklık ya da su kabarcıkları görürseniz bu durumu önemsemenizi ve hemen nedenini araştırmak için gerekli çalışmalara başlamanızı tavsiye ederiz.

Nem oluşumunda en çok görülen belirti izleri duvar ve betonda oluşan ıslaklık ve kabarcıklardır.

Sıva kurutma firması olarak cihazlarımızın sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi ve sonuç vermesi için öncelikle nem alma olayının nereden kaynaklandığının bulunması ve bulunduktan sonra çözüme kavuşturulması gerekmektedir.

Genellikle dairelerde veya eski binalarda oluşan nem ve küf gibi sorunlar komşuluk ilişkilerini bile etkileyecek boyutlara ulaşabilmektedir.

Bunun sebebi ise nemlenmiş bir dairenin bir üstünde ya da altında olan daireyi de etkileyebiliyor olması ve bu durumun diğer dairelerde yaşayan kişilere rahatsızlık vermesidir.

Sıva nemi kurutma olarak özellikle apartman dairelerinde oluşan nemlenme sorununuzu mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız.

Cihazlarımız nem alma işlemini yaparken ortamda bulunması gereken nemi göz önüne alarak fazla nemi yoğunlaştırıp suya çevirmektedir.

Sıva kurutma firması olarak bizimle irtibata geçmeniz halinde cihazlarımızı dönemsel çalışmalarınız için kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz.

Sıvanızı kurutma ve nemlenmiş alanlarınızdan kurtulmak için firmamız ile irtibata geçmeniz sorunun çözüme kavuşturmuş olduğunuz anlamına gelmektedir.

#sıvakurutma #sıvanemkurutma #sıvakurutmacihazı #sıvanemkurutmacihazı #sıvakurutmafirması #sıvakurutmahizmeti